RESTAURACE

Tradiční česká kuchyně z lokálních surovin a výborná místní piva

Česká restaurace
MIKULÁŠEM STARTUJEME ZIMNÍ SEZÓNu

Od 6.12. budeme mít otevřeno stále od čtvrtku do neděle. Pro další informace či rezervace nás prosím kontaktujte.

JÍDELNÍ LÍSTEK
NÁPOJOVÝ LÍSTEK

V naší restauraci pro vás připravujeme jídla inspirovaná klasickými českými recepty našich babiček. Menu průběžně upravujeme podle dostupnosti sezónních a místních produktů.

Naší specialitou je trhané maso s nakládanou cibulkou s lokšemi či v domácích bulkách. Mimo to vám nabízíme další klasické české speciality jako hovězí guláš s domácím knedlíkem, nedělní kachnu s variací knedlíků včetně domácího perníkového, vepřové výpečky, jitrnice a jelita s lepenicí, ale také kuřecí řízky nakládané v kefíru či smaženou goudu a mnoho dalšího. Ke kávě pečeme každý den čerstvé sladké koláče.

Čepujeme tradiční místní pivo Holba, ale také výborné pivo z nedalekého zábřežského pivovaru Welzl. Na své si přijdou i milovníci dobré kávy a domácích limonád a čajů.

Restaurace má kapacitu 75 osob. Pivo si u nás ale můžete dát i na stojáka a nebo na zahrádce za domem lemované potůčkem, kde všichni cyklisté pohodlně zaparkují svá kola.

Ubytování a restaurace U Čmeláků vám nabízí ideální zázemí pro pořádání akcí všemožného druhu: svatby, oslavy, hostiny, večírky, rauty. Kromě našeho stálého menu pro vás po předchozí domluvě připravíme jídlo na přání (např. svatební, či dort k oslavě apod.).

Rádi přivítáme i vaše psí společníky na vodítku.

Při přípravě celého menu klademe důraz na vyváženost chutí, tradiční receptury, použití regionálních a sezónních ingrediencí a také na šetrnost k našemu prostředí.